Hakkımızda

DEL MARE İSTANBUL

Del Mare, dünyanın en güzel şehirlerinden olan İstanbul’da. İstanbul Boğazının hemen kenarında, tarihi yarımadanın eşsiz manzarasına sahip, modern ve tarihi harmanlayan dokusu ile kalitenin ve lezzetin vazgeçilmezi.

 

Menüsü, lezzeti, ekibi ve hizmet kalitesi ile İstanbul’un en keyifli mekânlarından biri Del Mare.

 

Otantik ve tarihi yapısının yanı sıra şık ve huzurlu bir atmosferde   konuklarınızı ağırlayabileceğiniz son derece güzel bir mekân Del Mare.

 

Del Mare’nin bulunduğu bina, 1800’lü yılların başında Osmanlı tarafından inşa edilmiş ve fil ambarı olarak kullanılmış. 1900‘lü yılların başında ise yeniden düzenlenmiş, bir baca eklenerek ispirto fabrikasına dönüştürülmüş. 200 yıllık tarihiyle boğazın kıyısında duran taş bir binada Del Mare. Denize sıfır konumuyla, üç katlı tarihi bu yapı, büyük emek harcanarak şimdiki görünümüne kavuşmuş.

 

Birçok ödül alan A La Carte menüsünün yanı sıra, sürekli güncellenen kapsamlı şarap menüsü ve gruplara özel menüleriyle de birçok  şirket yemeklerine, VIP toplantılara ev sahipliği yapmıştır Del Mare.

 

Ücretsiz tekne hizmetimiz ile denizden ve karadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz Del Mare’ye.

 

İstanbul Boğazının eşsiz manzarasına sahip olan terası, salonları, özgün dekorasyonu ve sıcak atmosferiyle sizleri lezzetin adresi olan Del Mare’ ye bekliyoruz.

 

 

İLETİŞİM

Çengelköy Mahallesi
Kuleli Caddesi No 45 / 1
34680 Üsküdar İstanbul
Telefon (0216) 422 57 62
For International Calls
+90 216 422 57 62

TAKİPTE KALIN
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN

Kampanya ve duyurulardan haberdar olun, fırsatları kaçırmayın
Email adresinizi kaydedin

BU SİTE RGS YAZILIM E-TİCARET SİSTEMİ İLE HAZIRLANMIŞTIR